
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Type | N+1 ORing Controller |
| Max Supply Voltage | 75 V |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Operating Supply Current | 400 µA |
| Internal Switch | No |
Stock: 53
Distributors
pcbx
Unit Price$1.43827
Ext.Price$1.43827
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.43827 | $1.43827 |
| 10 | $1.20854 | $12.08540 |
| 25 | $1.10564 | $27.64100 |
| 50 | $1.01150 | $50.57500 |
| 100 | $0.92538 | $92.53800 |
| 300 | $0.89058 | $267.17400 |
| 500 | $0.85709 | $428.54500 |
| 1000 | $0.82828 | $828.28000 |
